Nowości na lato 2020 – czego szukać w księgarniach?

Nowości na lato 2020 – czego szukać w księgarniach?

Szukasz ciekawych książek, które zabiorą Cię w ciekawą podróż w letnie i upalne dni? Potrzebujesz poradnika, który podpowie Ci, jak masz żyć, lub w jakim kierunku ma iść Twoja przyszłość? A możesz chcesz przeczytać emocjonującą i wzruszającą powieść, która na długo zapadnie w Twojej pamięci? W takim razie mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość. W nadchodzących premierach z pewnością znajdziesz coś idealnego dla siebie. Przekonaj się jakie nowości książkowe czekają na Ciebie w tym roku.

  1. Monika Bjorn – Jak się nie dać menopauzie ( 22.04.2020)

To książka dedykowana dla kobiet. Dzięki temu poradnikowi dowiesz się w, jaki sposób zadbać o swoje zdrowie, wygląd i samopoczucie w trudnym i ważnym momencie życia każdej kobiety. Dowiesz się, w jaki sposób poradzić sobie z problemami ze snem, czy niezrozumiałą huśtawką nastrojów. Dzięki niej dowiesz się, jak łagodzić nieprzyjemne objawy menopauzy, a także co robić, by poczuć się lepiej w swoim ciele. W książce dostępne są również ciekawe ćwiczenia fizyczne, które możesz wykonywać w domu.

  1. Stephen King – jest krew ( 28. 04.2020)

Dla miłośników grozy i emocjonujących oraz zaskakujących powieści Stephena Kinga również mamy coś ciekawego. Ponadczasowy autor grozy powraca w wielkim stylu z nową powieścią, która z pewnością zaskoczy nie tylko nowych czytelników, ale również wszystkich fanów tego autora. Stephen King w swoich powieściach podkreślał niejednokrotnie, że motywem przewodnim jego książek jest zło, a to nie zmienia się w jego nowym dziele.

  1. Arin Murphy- Hiscock – Księga urody czarownicy. Magiczne sposoby na dbanie o ciało i duszę (29.04.2020)

Zastanawiasz się, jak zadbać o swoją skórę i dobre samopoczucie każdego dnia? Chcesz czuć się pełna sił i energii? W takim razie mamy coś idealnego dla Ciebie. Ten wyjątkowy poradnik, którego premiera przewidywana jest na najbliższe dni z pewnością przypadnie Ci do gustu. Dzięki niemu dowiesz się, jak naturalnie i skutecznie zadbać o swoje ciało i duszę. Stosując się do zawartych w niej zasadach, dowiesz się jak korzystać z natury, by czerpać z niej, jak najwięcej. Przekonasz się również w jaki sposób zadbać o swoje ciało korzystając z kąpieli i zabiegów kosmetycznych, które samodzielnie wykonasz w domu.

Te trzy propozycje to jedynie zapowiedź dobroci, które czekają na Ciebie w tym roku. Kolejne powieści zapowiadają się równie obiecująco i ciekawie. Wybierz więc dla siebie książkę, która pochłonie Cię i stanie się jedną z Twoich ulubionych.