Anna Fiske „Cześć, Ziemio!

Wydawnictwo Dwie Siostry – zapowiedź wydawnicza. Premiera: 27 lutego 2019. Anna Fiske „Cześć, Ziemio!”. Tłumaczenie: Aleksandra Grobelna. Seria „Cześć, świecie!” Przedział wiekowy: 3+. ISBN 978-83-8150-029-6. Format: 23 x 34,5 cm. Oprawa: twarda. Objętość: 36 str. Termin wydania: 27 lutego 2019. Cena: 36,90 zł (w tym 5% VAT).

Pełna absurdalnego humoru wyszukiwanka, która zabierze was w szaloną podróż w jeden dzień dookoła świata.

Co je na obiad Daria w Norylsku i co robi Bubba w Mogadiszu? Kto wysyła list w butelce, a kto ma łóżko z popcornu? Jakiego koloru jest szalik żyrafy i która godzina jest teraz w Buenos Aires?

„Cześć, Ziemio!” to zwariowana, rysowana dziecięcą kreską wyszukiwanka, w której w ciągu jednego dnia śledzimy przygody sześciorga mieszkańców różnych kontynentów. Mnóstwo się tu dzieje i z godziny na godzinę coś się zmienia. Sprawdź, co u nich nowego!

Anna Fiske (ur. 1964) — norweska pisarka, ilustratorka i rysowniczka. Ukończyła Akademię Sztuk Plastycznych, Rzemiosła i Wzornictwa w Sztokholmie. Jest autorką książek obrazkowych i komiksów, ilustruje także książki innych autorów. Zdobyła kilka nagród i wyróżnień, a jej książki cieszą się popularnością w wielu krajach.